Stand Malzemeleri.Com | Web Sitesine Hoşgeldiniz

Okyanus Fuarcılık 1999 yılından bu yana Fuarcılık sektöründe hizmet veren sektörün lider firmalarından biridir.Okyanus Fuarcılık kaliteli hizmet anlayışı ve kusursuzluk ilkesi ile firmaların çözüm ortağı olmaktadır.

AR-GE Birimimiz tarafından dünyada ki tüm fuarlarda kullanılan sistemler incelenmekte ve yeni sistemlerin ülkemizde de
uygulanması için çalışmalar yapılmaktadır. Fuar Stand tasarım ve uygulamalarının yanı sıra Mağaza Ofis Dekorasyonu ve
Ürün Teşhir Modüllerinde de özgün tasarımları ve kaliteli işçiliği ile sektörün tartışmasız lider firmalarındandır. Ahşap Fuar Standları, Max fuar standları, Ürün teşhir modülleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. 

Özgün tasarımları ve kusursuz hizmet anlayışı ile çalışmaktadır.Her firmanın ihtiyacına uygun çözümler üretmektedir.Yurtiçinde ve yurtdışında pek çok firmaya hizmet vermektedir. 
Yenibosna’da bulunan  3.100 m2 merkez ofis,depo ve ahşap üretim atölyesi  ve 62 kişilik profesyonel üretim ve teknik ekibi ile sektörde fark yaratmaktadır.Zamanında ve kaliteli iş teslimi ile firmaların ilk tercihi olmaya devam etmektedir.

www.okyanusfuar.com.tr - www.fuarstand.com.tr
Sitemizde bulunan TASARIMLAR 5846 sayılı fikir ve sanat eserleriyasası kapsamındandır.OKYANUS Uluslararası Stand Tasarımı ve Uygulama Hizmetleri A.Ş. izni olmadan çoğaltılamaz, kopya edilemez ve uygulama yapılamaz.OkyanusFuar.Com.tr üye ve müşterilerinden elde ettiği kişisel bilgileri hiçbir koşulda üçüncü kişilerle paylaşmaz, bu bilgilerin gizliliğine saygı ve özen gösterir.

GelecekBurada.com